Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для індивідуального садівництва

Копія

Новодністровська міська рада

Сорок шоста сесія VІІ скликання

01 лютого 2018 р. №18 м. Новодністровськ

Відповідно п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.118 Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі», розглянувши заяву громадянки Філіпович Людмили Вікторівни, Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Дати дозвіл громадянці Філіпович Людмилі Вікторівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею 0,0200га для ведення індивідуального садівництва в с/т «Калина» із земель запасу міста.
  2. Зобов’язати громадянку Філіпович Людмилу Вікторівну подати проект на затвердження міській раді, згідно чинного законодавства.
  3. Призначити відповідальним за виконання даного рішення начальника відділу земельних відносин.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову та постійну комісію з питань будівництва та врегулювання земельних відносин.

Секретар міської ради Н.Кримняк