Про внесення змін до рішення міської ради від 12.12.2016 р. за №383

Новодністровська міська рада

Сорок шоста сесія VІІ скликання

01 лютого 2018 р. №27 м. Новодністровськ

Про внесення змін до рішення міської

ради від 12.12.2016 р. за №383

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання директора філії «Дністровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» Клима В.С., Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни в п.1 рішення міської ради №383 від 12.12.2016 року «Про надання дозволу ПАТ «Укргідроенерго» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки», та викласти його в такій редакції:

п.1 Дати дозвіл ПрАТ «Укргідроенерго» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,9289га (1.12.9. – іншого громадського призначення) для обслуговування діагностично-профілактичного центру «Укргідроенерго» та дошкільного навчального закладу «Теремок» в м. Новодністровськ Чернівецької області.

1. Призначити відповідальним за виконання даного рішення начальника відділу земельних ресурсів та екології.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Гінгуляка О.М. та постійну комісію з питань будівництва та врегулювання земельних відносин.

Секретар міської ради Н.Кримняк