Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Копія

Новодністровська міська рада

Сорок шоста сесія VІІ скликання

01 лютого 2018 р. №17 м. Новодністровськ

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.118,122 Земельного кодексу України, ст.19 Закону України „Про землеустрій”, розглянувши заяви громадян: Калабалика Анатолія Івановича, Мальцевої Галини Георгіївни про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Калабалику Анатолію Івановичу по вул. Садова, 35, м.Новодністровськ Чернівецької області (02.01 – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)). Кадастровий номер земельної ділянки 7310600000:01:001:0079.
  2. Передати у власність земельну ділянку площею 0,1000га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Садова, 35, м. Новодністровськ, Чернівецької області громадянину Калабалику Анатолію Івановичу.
  3. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови (житлова забудова) з подальшою передачею її у власність громадянці Мальцевій Галині Георгіївні по вул. Весняна, 38, м. Новодністровськ, Чернівецької області (02.01 – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)). Кадастровий номер земельної ділянки 7310600000:01:002:0139.
  4. Передати у власність земельну ділянку площею 0,1000га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Весняна, 38, м. Новодністровськ, Чернівецької області громадянці Мальцевій Галині Георгіївні.
  5. Зобов’язати громадян Калабалика Анатолія Івановича, Мальцеву Галину Георгіївну провести реєстрацію свого права на земельну ділянку в Державному реєстрі речових прав,  протягом двох місяців.
  6. Призначити відповідальним за виконання даного рішення начальника відділу земельних ресурсів та екології.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову та постійну комісію з питань будівництва та врегулювання земельних відносин.

Секретар міської ради Н.Кримняк