Копія

Новодністровська міська рада

Сорок шоста сесія VІІ скликання

01 лютого 2018 р. №26 м. Новодністровськ

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 35, 134 Земельного кодексу України, ст.19 Закону України «Про землеустрій», розглянувши заяву фізичної особи – підприємця Силантьєвої  Ганни Миколаївни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі та передачу земельної ділянки в оренду, Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0280га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в мікрорайоні «Діброва», між будинками №11 та №14, м. Новодністровськ Чернівецької області фізичній особі – підприємцю Силантьєвій Ганні Миколаївні. Кадастровий номер земельної ділянки 7310600000:01:004:0067.
  2. Укласти з фізичною особою – підприємцем Силантьєвою Ганною Миколаївною договір оренди земельної ділянки площею 0,0280га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі мікрорайоні «Діброва», між будинками №11 та №14, м. Новодністровськ Чернівецької області терміном на 5 років та встановити ставку орендної плати у розмірі 8% від нормативно-грошової оцінки земельної ділянки, відповідно до «Положення про оренду земельних ділянок та порядок встановлення орендної плати за землю».
  3. Зобов’язати фізичну особу – підприємця Силантьєву Ганну Миколаївну протягом двох місяців з дати прийняття рішення зареєструвати договір оренди земельної ділянки  в Державному реєстрі речових прав.
  4. Призначити відповідальним за виконання даного рішення начальника відділу земельних ресурсів та екології.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову та постійну комісію з питань будівництва та врегулювання земельних відносин.

Секретар міської ради Н.Кримняк