Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу

Копія

Новодністровська міська рада

Сорок шоста сесія VІІ скликання

01 лютого 2018 р. №21 м. Новодністровськ

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.118,122 Земельного кодексу України, ст.19 Закону України „Про землеустрій”, розглянувши заяву громадянина Паламаря Сергія Миколайовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу, Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Паламарю Сергію Миколайовичу в г/т. «Сонячний», №137 м.Новодністровськ, Чернівецької області (01.05 – для будівництва індивідуальних гаражів). Кадастровий номер земельної ділянки 7310600000:01:014:0220.
  2. Передати у власність земельну ділянку площею 0,0039га для  будівництва індивідуальних гаражів в г/т. «Сонячний», №137, м.Новодністровськ Чернівецької області громадянину Паламарю Сергію Миколайовичу.
  3. Зобов’язати громадянина Паламаря Сергія Миколайовича провести реєстрацію свого права на земельну ділянку в Державному реєстрі речових прав,  протягом двох місяців.
  4. Призначити відповідальним за виконання даного рішення начальника відділу земельних ресурсів та екології.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову та постійну комісію з питань будівництва та врегулювання земельних відносин.

Секретар міської ради Н.Кримняк