Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності житлової забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)

Копія

Новодністровська міська рада

Сорок шоста сесія VІІ скликання

01 лютого 2018 р. №23 м. Новодністровськ

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.13 ст.186 Земельного кодексу України, розглянувши технічні документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності житлової забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності житлової забудови загальною площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Ясна, 57, м. Новодністровськ, кадастровий номер земельної ділянки 7310600000:01:001:0081.
  2. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності житлової забудови  загальною площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Ясна, 70, м.Новодністровськ, кадастровий номер земельної ділянки 7310600000:01:001:0082.
  3. Зобов’язати виконавчі органи Новодністровської міської ради провести реєстрацію права на земельні ділянки в Державному реєстрі речових прав, протягом двох місяців.
  4. Призначити відповідальним за виконання даного рішення начальника відділу земельних ресурсів та екології.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову та постійну комісію з питань будівництва та врегулювання земельних відносин.

Секретар міської ради Н.Кримняк