Із зали засідань виконкому

На черговому засіданні виконавчого комітету було розглянуто ряд питань, що стосуються квартирного обліку, присвоєння поштових адрес та здачу в оренду приміщень, що перебувають у комунальній власності громади, виділення матеріальної допомоги. Заслухали члени виконкому і взяли до відома інформацію про стан роботи зі зверненнями громадян у виконавчих органах міської ради за минулий рік. Окремим пакетом були винесені рішення, що стосуються опіки і піклування над неповнолітніми новодністровцями та безкоштовного харчування дітей із малозабезпечених сімей у навчальних закладах.

Також було розглянуто і затверджено два положення, розроблені відділом молоді та спорту міської ради, які покликані координувати дії органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, молодіжних та спортивних організацій міста у сфері молодіжної політики та національно-патріотичного виховання молоді. Ухваленими рішеннями створені координаційні ради, до складу яких увійшли, крім посадових осіб у органах місцевого самоврядування, представники громадських об’єднань та профільні спеціалісти у визначених сферах.

Виконавчий комітет повторно розглянув і питання про встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, які надаються ДКП «Управління «Тепловодоканал». Під час першого розгляду на засіданні 17 січня виконком прийняв нові розрахунки тарифів як економічно обґрунтовані, але запропонував розглянути на сесії питання про виділення коштів на компенсацію «Тепловодоканалу» частини визначено суми. Йшлося про 5 грн. за кожен кубічний метр водопостачання та водовідведення. Сесія обговорила дане питання, але рішення не ухвалила через відсутність на даний час вільних коштів у бюджеті 2018 року. Якщо ж такі з’являться, то пріоритетним напрямком їх використання буде виплата заробітних плат освітянам та медикам, ця стаття витрат не в повній мірі забезпечена асигнуваннями. Отже, проект рішення «Про встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, які надаються ДКП «Управління «Тепловодоканал» був повторно винесений на розгляд виконавчого комітету міської ради. Виконавчий комітет вирішив встановити тарифи в розмірі: 17,35грн. за 1куб.м ‑ водовідведення та 13,27грн. за 1куб.м – водопостачання, разом ‑ 30,62грн. Дане рішення вступає в силу з 9 березня 2018 року.

Також у результаті обговорення було ухвалене протокольне доручення про те, щоб під час формування «Переліку об’єктів соціальної сфери, що фінансуються по Титулу будови Дністровської ГАЕС на 2018» пріоритетними були визначені об’єкти систем водопостачання та водовідведення в плані їх модернізації.

Відеозапис розгляду питання про встановлення тарифів на водопостачання та водовідведення можна знайти за послиланням: http://miska-rada.com.ua/index.php/2017/08/17/videofiksatsiyi-zasidan/