Сокирянський РВ ДСНС повідомляє:

Сокирянські рятувальники провели навчання в ЗОШ I-III ст. м. Скориряни

21 лютого Сокирянські рятувальники провели спільні навчання з питань пожежної безпеки в ЗОШ I-III ст. м. Скориряни з  працюючим персоналом.

Під час його проведення фахівці ДСНС акцентували увагу дорослих на необхідності дотримання правил пожежної безпеки. Окремо роз’яснили правила поведінки у випадку виявлення невідомих предметів, схожих на застарілі боєприпаси, а також пояснили небезпеку сучасних вибухонебезпечних пристроїв, що можуть знаходитись в коробках з під цукерок, в іграшках, металевих банках для напоїв, авторучках тощо та застерегли не чіпати подібних речей руками.

Працівники служби порятунку нагадали працівникам школи, що у разі виникнення надзвичайної ситуації насамперед слід залишити небезпечне місце і негайно телефонувати за номером «101».

Для кращого засвоєння отриманих знань рятувальники вручили працівникам листівки з правил безпеки життєдіяльності аби ще раз повторити корисні та важливі правила в побуті та на робочих місцях.

Начальник Сокирянського РВ

УДСНС України у Чернівецькій області

Майор служби цивільного  захисту                С.М. Селезньов

Сокирянські рятувальники провели рейд у житловому секторі.

26 лютого фахівці Сокирянсбького РВ служби порятунку здійснили профілактичні відпрацювання у житловому секторі с. Кулишівка.

Під час зустрічей із місцевими жителями рятувальники навчали їх правил безпеки, дотримуючись яких можна попередити виникнення загорання у будинку. Тому  основну увагу у ході рейдів працівники Сокирянського РВ Управління приділили роз’ясненню правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення та обігрівачів. Зокрема, вогнеборці вказали людям, що перед використанням обігрівальних приладів і печей завжди потрібно перевіряти їх справність. Біля кожної пічки слід облаштовувати металеві килимки, які допоможуть запобігти пожежі, якщо через дверцята печі випаде жаринка. А електрообігрівальні прилади варто розміщувати подалі від гардин, меблів та інших речей у кімнаті. Окрім цього, вогнеборці пояснили, що до пожежі може також призвести одночасне ввімкнення в електромережу кількох обігрівачів. Тому рятувальники закликали людей не використовувати багато приладів у один період, аби запобігти короткому замкненню електромережі та виникненню пожежі.

Начальник Сокирянського РВ УДСНС

України у Чернівецькій області