Про схвалення техніко-економічного обґрунтування «Будівництво мереж водопостачання, водовідведення та зливових стоків індустріального парку м.Новодністровськ»

Копія

Новодністровська міська рада

Сорок сьома сесія VІІ скликання

22 лютого 2018 р. №47 м. Новодністровськ

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України № 560 від 11 травня 2011р. «Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», з метою участі у конкурсі проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку по місту Новодністровськ, розглянувши депутатський запит А.Білоткача, Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Схвалити техніко-економічне обґрунтування «Будівництво мереж водопостачання, водовідведення та зливових стоків індустріального парку м. Новодністровськ» загальною кошторисною вартістю 7961,507 тис. грн. (сім мільйонів дев’ятсот шістдесят одна тисяча п’ятсот сім) гривень, з них:

– будівельні витрати – 6198,048 тис. грн. (шість мільйонів сто дев’яносто вісім тисяч сорок вісім) гривень;

– інші витрати – 1763,459 тис. грн. (один мільйон сімсот шістдесят три тисячі чотириста п’ятдесят дев’ять) гривень.

1. Контроль за виконання даного рішення покласти на міського голову та комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, побутового обслуговування населення.

Секретар міської ради Н.Кримняк