Про співфінансування інвестиційного проекту «Будівництво мереж водопостачання, водовідведення та зливових стоків індустріального парку м. Новодністровськ»

Копія

Новодністровська міська рада

Сорок сьома сесія VІІ скликання

22 лютого 2018 р. №48 м. Новодністровськ

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2017 р. № 251  «Про внесення змін до Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку», з метою залучення коштів фонду регіонального розвитку для реалізації комплексної програми розвитку грантової та інвестиційної діяльності у м.Новодністровськ, розглянувши депутатський запит А.Білоткача, Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити розподіл співфінансування інвестиційного проекту «Будівництво мереж водопостачання, водовідведення та зливових стоків індустріального парку м. Новодністровськ»:

– 3980,753 тис. гривень – за рахунок Державного фонду регіонального розвитку у 2018 році;

– 3955,138 тис. гривень – за рахунок інших джерел, незаборонених чинним законодавством.

1. Контроль за виконання даного рішення покласти на міського голову та комісію з питань планування бюджету, фінансів та економічного розвитку.

Секретар міської ради Н.Кримняк