Копія

Новодністровська міська рада

Сорок сьома сесія VІІ скликання

22 лютого 2018 р. №46 м. Новодністровськ

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2017 р. № 251  «Про внесення змін до Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку», з метою залучення коштів фонду регіонального розвитку для реалізації комплексної програми розвитку грантової та інвестиційної діяльності у м.Новодністровськ, розглянувши депутатський запит А.Білоткача, Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити розподіл співфінансування інвестиційного проекту «Нове будівництво поля для гри в міні-футбол в Новодністровській міській гімназії міста Новодністровськ Чернівецької області з подальшим облаштуванням зони благоустрою» :

– 749, 500 тис. гривень – згідно Наказу Мінрегіону від 01.11.2017 №287 за рахунок державного бюджету, які надійшли у 2017 році;

– 640,860 тис. гривень – за рахунок Державного фонду регіонального розвитку у 2018 році;

– 1281,719 тис. гривень – за рахунок інших джерел, незаборонених чинним законодавством.

1. Контроль за виконання даного рішення покласти на міського голову комісію з питань планування бюджету, фінансів та економічного розвитку.

Секретар міської ради Н.Кримняк