Про створення робочої групи з вивчення питання щодо встановлення ставок земельного податку на території м. Новодністровськ

Копія

Новодністровська міська рада

Сорок сьома сесія VІІ скликання

22 лютого 2018 р. №39 м. Новодністровськ

Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.271.2 Податкового кодексу України, рішенням сесії міської ради від 30.11.2017 за №282 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018», Новодністровська  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити склад робочої групи з вивчення питання щодо встановлення ставок земельного податку у складі:

Гінгуляк О.М. – голова робочої групи;

Рукомеда І.Ю. – заступник голови;

Безбородова Г.В. – секретар робочої групи.

Члени робочої групи:

Скрипник О.В. Ферсанова В.І.

Сабаш С.В. Богачук О.В.

Горохов А.Б. Ридванська Р.В.

Волошин Р.І. Кирилюк О.Ф.

Манаскуров І.В. Шаповалюк В.М.

Клим В.С. Шундрій Р.В.

Білава С.В. Рожко Р. В.

Цибульський І.М. Рачинський І.О.

1. Робочій групі провести перше засідання 03.03.2018 р. та подати свої пропозиції до проекту регуляторного акту «Про встановлення ставок та пільг земельного податку на території міста Новодністровськ».
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову, постійну комісію з питань будівництва та врегулювання земельних відносин та постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів та економічного розвитку.

Секретар міської ради Н.Кримняк