Про віднесення земельних ділянок несільськогосподарського призначення до переліку земель, які підлягають продажу у 2018 році

Копія

Новодністровська міська рада

Сорок сьома сесія VІІ скликання

22 лютого 2018 р. №40 м. Новодністровськ

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.128 Земельного Кодексу України, Постанови Кабміну «Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок», розглянувши заяву фізичної особи – підприємця Рябої Алли Євгенівни про віднесення земельної ділянки до переліку земель несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу у 2018 році, Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Віднести земельну ділянку площею 0,0183га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, на якій розташоване нерухоме майно фізичної особи – підприємця Рябої Алли Євгенівни, що перебуває в оренді, згідно договору оренди землі №173 від 07.02.2008 року та розташована за адресою: буд.14а, мкрн. «Діброва», м. Новодністровськ, Чернівецької області (кадастровий номер 7310600000:01:004:0068) до переліку земель несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу в 2018 році.
  2. Надати фізичній особі – підприємцю Рябій Аллі Євгенівні дозвіл на виготовлення документації з експертно-грошової оцінки земельної ділянки.
  3. Зобов’язати фізичну особу – підприємця Рябу Аллу Євгенівну укласти угоду про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки на виконання робіт з виготовлення звіту про експертно-грошову оцінку.
  4. Міській раді укласти договір з організацією, яка має відповідну ліцензію на виконання даних робіт.
  5. Призначити відповідальним за виконання даного рішення начальника відділу земельних ресурсів та екології.
  6. Документацію з експертно-грошової оцінки земельної ділянки подати на затвердження міській раді.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову та постійну комісію з питань будівництва та врегулювання земельних відносин.

Секретар міської ради Н.Кримняк