Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Копія

Новодністровська міська рада

Сорок сьома сесія VІІ скликання

22 лютого 2018 р. №37 м. Новодністровськ

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.118,122 Земельного кодексу України, ст.19 Закону України „Про землеустрій”, розглянувши заяви громадян: Лозан Ганни Ананіївни, Дмитрієвої Надії Іванівни, Завального Миколи Анатолійовича, Копилова Сергія Миколайовича, Андрієнко Івана Федоровича про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Лозан Ганні Ананіївні по вул. Садова, 23, м.Новодністровськ Чернівецької області (02.01 – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)). Кадастровий номер земельної ділянки 7310600000:01:006:0186.
  2. Передати у власність земельну ділянку площею 0,1000га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Садова, 23, м. Новодністровськ, Чернівецької області громадянці Лозан Ганні Ананіївні.
  3. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови (житлова забудова) з подальшою передачею її у власність громадянці Дмитрієвій Надії Іванівні по вул. Ясна, 75, м. Новодністровськ, Чернівецької області (02.01 – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)). Кадастровий номер земельної ділянки 7310600000:01:001:0083.
  4. Передати у власність земельну ділянку площею 0,1000га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Ясна, 75, м. Новодністровськ, Чернівецької області громадянці Дмитрієвій Надії Іванівні.
  5. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови (житлова забудова) з подальшою передачею її у власність громадянину Завальному Миколі Анатолійовичу по вул. Ясна, 26, м. Новодністровськ, Чернівецької області (02.01 – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)). Кадастровий номер земельної ділянки 7310600000:01:002:0140.
  6. Передати у власність земельну ділянку площею 0,1000га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Ясна, 26, м. Новодністровськ, Чернівецької області громадянину Завальному Миколі Анатолійовичу.
  7. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови (житлова забудова) з подальшою передачею її у власність громадянину Копилову Сергію Миколайовичу по вул. Садова, 33, м. Новодністровськ, Чернівецької області (02.01 – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)). Кадастровий номер земельної ділянки 7310600000:01:006:0187.
  8. Передати у власність земельну ділянку площею 0,1000га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Садова, 33, м. Новодністровськ, Чернівецької області громадянину Копилову Сергію Миколайовичу.
  9. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови (житлова забудова) з подальшою передачею її у власність громадянину Андрієнко Івану Федоровичу по вул. Садова, 65, м. Новодністровськ, Чернівецької області (02.01 – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)). Кадастровий номер земельної ділянки 7310600000:01:001:0084.
  10. Передати у власність земельну ділянку площею 0,1000га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Садова, 65, м. Новодністровськ, Чернівецької області громадянину Андрієнко Івану Федоровичу.
  11. Зобов’язати громадян: Лозан Ганну Ананіївну, Дмитрієву Надію Іванівну, Завального Миколу Анатолійовича, Копилова Сергія Миколайовича, Андрієнко Івана Федоровича протягом двох місяців з дати прийняття рішення провести реєстрацію свого права на земельну ділянку в Державному реєстрі речових прав.
  12. Призначити відповідальним за виконання даного рішення начальника відділу земельних ресурсів та екології.
  13. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову та постійну комісію з питань будівництва та врегулювання земельних відносин.

Секретар міської ради Н.Кримняк