Вандали нищать ліфти!

Новодністровська міська рада та комунальне підприємство «Новодністровський житловик» стурбоване почастішанням фактів вандалізму щодо комунального майна громади. Лише за останній тиждень зафіксовано таких чотири випадки, через які постраждали ліфти в житлових багатоповерхових будинках. Невідомі зловмисники зламують двері в машинних відділеннях ліфтів, зупиняють їх і викрадають вартісні деталі. Про всі ці факти належним чином повідомлено правоохоронців. Наразі вживаються заходи щодо укріплення дверей і замків ліфтового господарства в цілому та ремонту підйомників, що постраждали від рук вандалів. Але є прохання і до самих новодністровців – бути пильними та бережливими до спільного майна. Звертати увагу на незнайомців, які заходять в будинки, на їхні дії та незрозумілі звуки, що можуть свідчити про нищення комунального добра.