48-ма позачергова сесія Новодністровської міської ради відбулася у два пленарні засідання.

На першому розглядалися питання, пов’язані з реалізацією медичної реформи. Було затверджено Статут комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Новодністровськ» у новій редакції та передано в оперативне управління новоствореного підприємства майно. Виконувачка обов’язків головного лікаря Центру ПМСД Тетяна Щаслива повідомила, що наразі в структурі Центру є три штатні одиниці (в.о. головного лікаря, головний бухгалтер та півставки фахівця з кадрової роботи), які вирішують організаційні питання, основне з яких – отримання ліцензії. Після цього до Центру увійдуть сімейні лікарі з медсестрами, лікар-акушер гінеколог, терапевт-стоматолог, пункт невідкладної допомоги, денний стаціонар, лаборант, рентген-лаборант. Розташовуватись Центр буде в окремому крилі міської лікарні, тому підприємству передаються відповідні приміщення на першому та другому поверхах. З усього медобладнання та інших матеріальних цінностей, яких наразі нараховується 290 позицій, Центру ПМСД передається 95. Також комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Новодністровськ» передано в безоплатне користування (позичку) строком на 5 років спеціалізований санітарно-транспортний автомобіль медичної допомоги, що був придбаний наприкінці минулого року за кошти, які надходять до міського бюджету від ПрАТ «Укргідроенерго» на розвиток інфраструктури міста.

На другому пленарному засіданні 48-ої сесії Новодністровська міська рада ухвалила рішення про надання матеріальної допомоги у розмірі сто тисяч гривень мамі п’ятирічної дівчинки, мешканки Новодністровська, яка захворіла на гострий лейкоз. Матеріальна допомога буде виплачена за рахунок коштів міської комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота».