Про надання матеріальної допомоги Жинкатій Марині Ігорівні

Новодністровська міська рада

Сорок восьма сесія VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

14 березня 2018 р. №51                                                         м. Новодністровськ

Про надання матеріальної допомоги

Жинкатій Марині Ігорівні

На підставі рішення виконавчого комітету Новодністровської міської ради від 14.03.2018 року №33/3 «Про надання матеріальної допомоги» та у зв’язку із потребую у лікуванні, що потребує значних витрат, Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати матеріальну грошову допомогу у розмірі сто тисяч гривень Жинкатій Марині Ігорівні, (ідентифікаційний №3345719046), 1991 року народження, мешканці м.Новодністровськ, буд. 1Г, кв. 215, на лікування доньки Жинкатої Діани Андріївни, 2013 року народження.
  2. УПСЗН Новодністровської міської ради виплатити матеріальну допомогу Жинкатій М.І. за рахунок коштів міської комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота».
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів та комісію з питань планування бюджету, фінансів та економічного розвитку.

Секретар міської ради                                              Н.Кримняк