Сокирянською  ОДПІ за січень – лютий 2018 року

забезпечено  понад 60 млн. грн. податків і зборів до Зведеного бюджету

За січень-лютий 2018 року надходження до Зведеного бюджету склали 62 357,4 тис. грн. податків та зборів, що перевищує минулорічні надходження  на  16 125,0 тис.грн.

Найбільшими за обсягами є податок з  доходів фізичних осіб, податок на додану вартість, плата за землю та єдиний податок з юридичних та фізичних осіб, а також єдиний податок з с/г товаровиробників.

Податку на доходи з фізичних осіб платниками сплачено 29 103,6 тис.грн., що на  10 132,1  тис.грн. перевищило  минулорічні надходження.

По податку на додану вартість до Державного бюджету надійшло 11 793,9 тис.грн.

Надходження земельного податку та орендної плати за землю склали 3 742,9 тис.грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року обсяг надходжень збільшився на 121,3 тис.грн.

За січень-лютий поточного року юридичними та фізичними особами- підприємцями сплачено 4 362,5 тис.грн. єдиного податку, що на 710,7 тис.грн. більше , ніж у січні-лютому 2017 року. Крім того до місцевого бюджету надійшло 1 922,1 тис.грн. єдиного податку з сільгосптоваровиробників.

До місцевої скарбнички за два місяці поточного року  додаткового надійшло 3 244,0 тис.грн.

Про подання громадянами

Сокирянщини, Кельменеччини та Новодністровська

декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік

Сокирянська ОДПІ інформує, що протягом січня – лютого місяця поточного року громадянами Сокирянщини, Кельменеччини та Новодністровська подано 92 декларації про майновий стан і доходи, в яких самостійно нараховано зобов’язань податку з доходів фізичних осіб на суму 373.3 тис. грн. та 104.0 тис.грн.  військового збору.

Правом на отримання податкової знижки скористалися  троє громадян.

Сокирянська ОДПІ наголошує, що декларацію про майновий стан і доходи необхідно подати до 1 травня 2018 року, для отримання податкової знижки – до 31 грудня 2018 року.

В Центрах обслуговування платників за своїм місцезнаходженням у м. Сокиряни, смт. Кельменці (Кельменецьке  відділення) та м.Новодністровськ (Новоднстровське відділення) Ви зможете отримати консультації з порядку заповнення податкової декларації.

ЦОП Сокирянської ОДПІ активно здійснює реєстрацію касової техніки

Сокирянська ОДПІ особливу увагу приділяє якісному наданню адміністративних послуг  платникам податків і громадянам.

Запитуваною з боку суб’єктів господарювання є послуга з  реєстрації РРО, книг обліку розрахункових операцій, розрахункових книжок.  Так, станом на 01.03.2018 року в центрі обслуговування платників Сокирянської ОДПІ суб’єкти господарювання зареєстрували 57 реєстраторів розрахункових операцій, що на рівні минулого року.

Загалом на обліку в Сокирянській ОДПІ перебувають 394 реєстратора розрахункових операцій, в т.ч. 54  – в м. Новодністровську, а 139 – на Кельменеччині.

Сокирянська ОДПІ звертає увагу, що  постановою КМУ від 16.03.2017 №231 затверджено Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі РРО). Постанова №231 набрала чинності 07.04.2017р.

Крім того,  п. 296.10 ст.296 Податкового кодексу України та ст.9 Закону України від 06.07.1995р. №265/95-ВР «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування  та послуг передбачено обов’язковість застосування РРО суб‘єктами господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.