Творчий потенціал працівників енергетики експонується в міському музеї.

Вишукана, різнопланова, потужна, з високим потенціалом і великим запасом любові – саме так відгукувались про побачене перші відвідувачі виставки творчих робіт працівників енергетичної галузі міста «Весняний сонцесвіт», яка 28 березня урочисто відкрилася для відвідувачів в міському музеї. Директор музею Галина Разгонюк повідомила, що колективами трьох Дністровських гідроелектростанцій презентовано більш як 170 робіт, авторами яких є самі енергетики та члени їхніх родин. У виставці представлено олійний і акварельний живопис, графіка, вишивки бісером і нитками, твори образотворчого і декоративно-вжиткового мистецтва, ковані роботи тощо. Усі, хто мав слово під час відкриття виставки, висловлювали щире захоплення майстерністю людей, які не лише кваліфіковано обслуговують гідроагрегати, а й генерують потужний творчий ресурс, який передається всьому місту. Профспілкові лідери та керівники підприємств, працівники яких взяли участь у виставці, говорили про те, що завдяки ініціативі організувати виставку творчих робіт, спочатку на своїх підприємствах, потім загальноміську, вони по-новому відкривали людей, яких знали багато років, захоплювались їх багатим внутрішнім світом і працелюбністю. А за пропозицію зібрати всі роботи в мистецькій залі музею дякували директору закладу Галині Разгонюк. Вона ж, у свою чергу, подякувала гостям і запевнила, що «всі разом ми можемо творити дива».

Учасники виставки були нагороджені подяками відділу культури, а керівники підприємств та голови профспілок – подяками міської ради.

Виставка творчих робіт працівників енергетики «Весняний сонцесвіт» презентуватиметься в міському музеї впродовж квітня, тож її організатори і учасники запрошують усіх бажаючих переглянути експозицію.