Новодністровські проекти пройшли перший етап конкурсного відбору

Відділ зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Департаменту регіонального розвитку Чернівецької обласної державної адміністрації повідомляє, що 3 квітня 2018 року Регіональною комісією з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів ДФРР, прийнято рішення про те, що попередній конкурсний відбір проектів, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР у 2018 році, пройшли проекти, подані Новодністровською міською радою. А саме:

1. Будівництво мереж водопостачання, водовідведення та зливових стоків до індустріального парку «Новодністровськ».

Даний проект передбачає підведення до території індустріального парку інженерних мереж (водопостачання 2 600 метрів, водовідведення 1 800 метрів), які залишатимуться в комунальній власності громади міста. Намічено два етапи реалізації проекту ‑ 2018 і 2019 роки на умовах співфінансування. Сума всього проекту сягає 8млн.грн. За рахунок коштів ДФРР у 2018 році на реалізацію проекту очікується 2млн.грн.

1. Нове будівництво поля для гри в міні-футбол в Новодністровській гімназії з подальшим облаштуванням зони благоустрою.

Вартість всього проекту складає 2 800тис.грн. На реалізацію його першого етапу наприкінці минулого року вже надійшла субвенція Мінрегіонбуду в розмірі 749,5тис.грн. Така ж сума передбачається з міського бюджету. Другий етап також розподілятиметься на паритетних умовах. Наразі з коштів ДФРР очікується 650тис.грн., інші 650тис.грн. – з міського бюджету.

На позачерговій сесії Новодністровської міської ради, яка відбулася 5 квітня, були ухвалені рішення про співфінансування заявлених проектів. Остаточне рішення про виділення коштів ДФРР прийматиметься в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.