Про проведення шостого (позачергового) засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради у 2018 році

Новодністровський міський голова

05 квітня 2018 р. №85-р м. Новодністровськ

Відповідно до п.2, п. 20 ч.4, ст.42, ст.53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про доступ до публічної інформації», у зв’язку з відсутністю кворуму при розгляді додаткових питань на засіданні виконавчого комітету 04 квітня 2018 року :

1. Провести позачергове засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради 11 квітня 2018 року.

Місце проведення – зала засідань міської ради.

Початок роботи – 1400 год.

1. На розгляд виконавчого комітету винести такі питання:

1. Про затвердження перспективного плану заходів щодо підготовки закладів освіти міста до нового 2018\2019 навчального  року та осінньо-зимового періоду
  2. Про перереєстрацію місця проживання дитини.
  3. Про затвердження заходів по благоустрою та санітарній очистці міста.

1. Визначити відповідальних за підготовку питань та проектів рішень:

Пастушок Л.Л. – питання №1

Маркова Л.М. – питання №2

Гінгуляк О.М. – питання №3

1. Відділу організаційної роботи та зв’язків із громадськістю:

4.1. Ознайомити начальників управлінь, відділів міської ради з даним розпорядженням.

4.2. Повідомити членів виконавчого комітету про проведення засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Козака М.А.

Міський голова А.Болдашев