Таунхаус – це власна нерухомість за невеликі гроші

Саме так експерти характеризують новинку на українському ринку будівництва і придбати саме такий вид житла пропонується мешканцям Новодністровської об’єднаної громади. Генеральним планом міста під забудову таунхаусів передбачено дві земельні ділянки. Однією з них, що знаходиться на території мікрорайону «Молодіжний» (за ринком – до котеджів) зацікавилась фірма «Амадеус» і виявила бажання стати забудовником житла нового типу в Новодністровську. Вже двічі представники цієї компанії проводили для мешканців міста презентації і розповідали про те, яким може бути це житло. Щоб переконатися в достовірності доведеної інформації, спеціалісти Новодністровської міської ради здійснили поїздку на завод, де виготовляються панелі для спорудження будинків (м.Красилів Хмельницької області) та навідалися до колишніх клієнтів цієї фірми, які нині проживають в збудованих нею таунхаусах. Кажуть, що почули лише позитивні відгуки.

Наразі в м.Новодністровськ офіційно зареєстровано  Житлово-будівельний кооператив «Молодіжний 2018», до якого вже вступили до тридцяти новодністровців та мешканців навколишніх населених пунктів, які мають бажання придбати житло типу «таунхаус». Умови, на яких вони виступають вкладниками забудови, ще концептуально не визначені. Всі питання будуть обговорюватись на загальних зборах кооперативу, які відбудуться 11 квітня об 11год. в залі засідань Новодністровської міської ради. Участь у цих зборах візьмуть представники проектної організації, фірми забудовника та банківської установи.

Усіх, кого зацікавила інформація про можливість придбати житло в таунхаусі, організатори запрошують на збори.