Про розгляд заяв щодо зменшення орендної плати за користування майном, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Новодністровськ

Копія

Новодністровська міська рада

Сорок девʼята сесія VІІ скликання

29 березень 2018 р. №52 м. Новодністровськ

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділу 6 Положення про оренду комунального майна, що належить територіальній громаді міста Новодністровськ, розглянувши заяви першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Адамчука А.І. від 21.02.2018 року №10.2-03/77Г та директора  Чернівецької регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Допіряка В.О. від 23.02.2018 року №204 щодо надання пільги з орендної плати за майно, що належить до комунальної власності територіальної громади м.Новодністровськ, враховуючи важливе соціальне значення даних служб та фінансування з державного бюджету, Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати пільгу по сплаті орендної плати на 2018 рік, а саме встановити орендну плату за користування майном у розмірі 1 (однієї) грн. на рік:
    1. Головному територіальному управлінню юстиції у Чернівецькій області на частину нежитлового приміщення №2 площею 37,01 кв.м, що знаходиться за адресою: 60236,Чернівецька обл. м. Новодністровськ, м-н «Діброва», буд. 1В та перебуває на балансі Новодністровської міської ради.
    2. Чернівецькій регіональній державній лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на частину нежитлового приміщення площею 32,2 кв.м, що знаходиться за адресою: 60236,Чернівецька обл. м. Новодністровськ, II квартал (м-н «Молодіжний»), міський ринок, магазин «Сонечко» та перебуває на балансі Новодністровської міської ради.
  2. Юридичному відділу Новодністровської міської ради внести зміни до договорів оренди майна, визначених пунктом 1 цього рішення, щодо розміру орендної плати з урахуванням наданої пільги.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Гінгуляка О.М. та комісію з питань планування бюджету, фінансів та економічного розвитку.

Міський голова (підпис є) А.Болдашев

Згідно