Відбулось жеребкування Відкритого кубка м.Новодністровськ з футзалу

Відкритий Кубок м.Новодністровськ з футзалу проходитиме з 15 по 29 квітня 2018 року за сприяння Новодністровської міської ради, ГСО «Новодністровська міська федерація футболу», фізичної особи – підприємця Дениса Маслюка («Віза Центр»).

10 квітня в залі засідань Новодністровської міської ради відбулась нарада представників футзальних команд. Спочатку організатори надали фінансовий звіт про проведення Відкритого чемпіонату м.Новодністровськ з футзалу «Ліга Віза Центр», що тривав протягом попередніх трьох місяців. Другим питанням порядку денного було обговорення та затвердження Положення Відкритого кубка м.Новодністровськ з футзалу, який проходитиме з 15 по 29 квітня 2018 року за сприяння Новодністровської міської ради, ГСО «Новодністровська міська федерація футболу» та фізичної особи – підприємця Дениса Маслюка («Віза Центр»). Учасники наради також провели жеребкування.

Участь у Відкритому кубку міста Новодністровськ з футзалу підтвердили 12 команд. Згідно жеребкування вони розподілені на «сіяні» групи (4 кращих команди за результатами Чемпіонату), до яких увійшли: Кристал (с.Кормань), Дністровська ГАЕС (м.Новодністровськ), ФК «Грубна» та «Віза – Центр» (с.Білоусівка). Ці команди беруть старт на стадії чверть фіналу. Решта команд (так звані «несіяні») розподілені за «сліпим» жеребом і почнуть змагатися з 1/8 фіналу.

Отже, за результатами жеребкування, в 1/8 фіналу Відкритого кубка м.Новодністровськ з футзалу, в неділю 15 квітня зустрінуться:

13.00 ФК «Василівка» – ФК «Ожеве»

14.10 ФК «Коболчин» – «Аура» с.Шишківці

15.20 ФК «Нова Ушиця» – ФСК «Михалкове»

16.30 «Ласка» м.Новодністровськ – ФК «Селище»

Оргкомітет змагань