До уваги керівників підприємств та установ міста, шанувальників спорту та колективного відпочинку!

5 – 6 травня на трасі Міжнародного спортивного центру «Суперкрос» в м.Чернівці за сприяння Чернівецької обласної державної адміністрації та Чернівецької обласної ради відбудеться Чемпіонат світу з мотокросу серед екіпажів та вперше в Україні – Чемпіонат Європи з мотокросу на квадроциклах.

Мешканці області мають унікальну можливість стати свідками непересічної спортивної події, побачити і відчути безкомпромісну боротьбу найкращих екіпажів світу, адже в Чемпіонаті Світу та Європи візьмуть участь кращі спортсмени з Австрії, Великої Британії, Голландії, Швейцарії, Швеції, Німеччини, Бельгії, Франції, Естонії, Естонії, Люксембургу, Данії, Фінляндії, Литви, Латвії, Чехії, України.

Для колективного перегляду чемпіонатів організатори пропонують квитки (2VIP-квитки + 20 звичайних). Вартість пакету – 3 000грн.

Квитки можна придбати в касах Ощадбанку

Траса міжнародного спортивного центру «Суперкрос»

Україна, м.Чернівці, вул.Руська 226-В, тел.: (0372) 51-99-00

stk.moto.avto@gmail.com