Про надання дозволу фізичній особі –підприємцю Юрчаку Миколі Іллічу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення

Копія

Новодністровська міська рада

Сорок девʼята сесія VIІ скликання

29 березня 2018 р. №77 м. Новодністровськ

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.20 Земельного кодексу України, ст.ст. 25, 50 Закону України «Про землеустрій», на підставі Генерального плану м. Новодністровськ, затвердженого Реєстру мікрорайонів, вулиць, провулків, садових та гаражних товариств міста Новодністровськ, Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Дати дозвіл фізичній особі – підприємцю Юрчаку Миколі Іллічу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств (11.03) в мкрн. «Юність», м. Новодністровська Чернівецької області загальною площею 0,1296га (кадастровий номер 7310600000:01:018:0043).
  2. Зобов’язати фізичну особу – підприємця Юрчака Миколу Ілліча подати проект на затвердження міській раді, згідно чинного законодавства.
  3. Призначити відповідальним за виконання даного рішення начальника відділу земельних ресурсів та екології.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову та постійну комісію з питань будівництва та врегулювання земельних відносин.

Міський голова (підпис є) А.Болдашев

Згідно