Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Копія

Новодністровська міська рада

Сорок девʼята сесія VIІ скликання

29 березня 2018 р. №71 м. Новодністровськ

в натурі (на місцевості)

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.19 Закону України «Про землеустрій», розглянувши клопотання ПрАТ «Нижньодністровська ГЕС» про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл ПрАТ «Нижньодністровська ГЕС» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 3,1166 га, що перебуває в оренді (договір оренди землі від 28.01.2003р.) – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, яка розташована за адресою: м. Новодністровськ, м-н «Промисловий».
  2. Призначити відповідальним за виконання даного рішення начальника відділу земельних ресурсів та екології.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову та постійну комісію з питань будівництва та врегулювання земельних відносин.

Міський голова (підпис є) А.Болдашев

Згідно