Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок натурі (на місцевості)

Копія

Новодністровська міська рада

Сорок девʼята сесія VIІ скликання

29 березня 2018 р. №73 м. Новодністровськ

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.19 Закону України «Про землеустрій», розглянувши клопотання Виробничого кооперативу «Маяк» про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл Виробничому кооперативу «Маяк» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) площею 0,5000га, 0,4000га, що перебувають в постійному користуванні (державний акт на право користування землею Б №038140) – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств (11.03), яка розташована за адресою: м. Новодністровськ, м-н «Промисловий».
  2. Призначити відповідальним за виконання даного рішення начальника відділу земельних ресурсів та екології.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову та постійну комісію з питань будівництва та врегулювання земельних відносин.

Міський голова (підпис є) А.Болдашев

Згідно