Про надання матеріальної допомоги Вольській Олені Семенівні

05 квітня 2018 р. №91 м. Новодністровськ

Про надання матеріальної допомоги

Вольській Олені Семенівні

На підставі рішення виконавчого комітету Новодністровської міської ради від 04.04.2018 року №47/4 «Про надання матеріальної допомоги», протоколу №9 від 05.04.2018 року засідання комісії по розгляду звернень мешканців міста Новодністровськ щодо надання матеріальної грошової допомоги Вольській Олені Семенівні у зв’язку із потребую у лікуванні, що потребує значних витрат, Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати матеріальну грошову допомогу у розмірі 25,0 тисяч гривень, Вольській Олені Семенівні, 1963 року народження, мешканки м.Новодністровськ, буд. 19 «С», кв. 24, (ідентифікаційний № 2301235864).
  2. УПСЗН Новодністровської міської ради виплатити матеріальну грошову допомогу Вольській О.С. за рахунок коштів міської комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота».
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів та комісію з питань планування бюджету, фінансів та економічного розвитку.

Міський голова (підпис є) А.Болдашев

Згідно