Про погодження передачі земельної ділянки в суборенду

Копія

Новодністровська міська рада

Сорок девʼята сесія VIІ скликання

29 березня 2018 р. №74 м. Новодністровськ

Про погодження передачі земельної

ділянки в суборенду

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.8 Закону України „Про оренду землі”, розглянувши заяви фізичних осіб-підприємців: Кірічек Валентини Іванівні та Кучерявого Віталія Івановича щодо передачі земельної ділянки в суборенду, Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Погодити передачу земельної ділянки площею 0,0062га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в мкрн. «Діброва» м.Новодністровська Чернівецької області (договір оренди від 26.01.2018р. зареєстрованого в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права за №24611143 від 26.01.2018р.), яка перебуває в оренді фізичної особи-підприємця Кірічек Валентини Іванівни в суборенду фізичній особі-підприємцю Кучерявому Віталію Івановичу на термін дії договору оренди землі.
  2. Зобов’язати фізичних осіб-підприємців Кірічек Валентину Іванівну та Кучерявого Віталія Івановича укласти договір суборенди відповідно до чинного законодавства та провести його державну реєстрацію.
  3. Зобов’язати фізичну особу-підприємця Кірічек Валентину Іванівну надати один примірник договору суборенди в міську ради.
  4. Призначити відповідальним за виконання даного рішення начальника відділу земельних ресурсів та екології.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову та постійну комісію з питань будівництва та врегулювання земельних відносин.

Міський голова (підпис є) А.Болдашев

Згідно