Про внесення змін до бюджету міста Новодністровськ на 2018 рік

Новодністровська міська рада

Сорок девʼята сесія VII скликання

29 березня 2018 року №60 м. Новодністровськ

Про внесення змін до бюджету

міста Новодністровськ на 2018 рік

Відповідно до пункту 23 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 20.09.2017 року №793, зі змінами, Висновку Департаменту фінансів Чернівецької ОДА про наслідки проведення експертизи рішень сесії Новодністровської міської ради, щодо дотримання норм чинного законодавства при їх затвердженні, враховуючи клопотання відділу гуманітарної політики №136 від 16.02.2018 року та №168 від 26.02.2018 року, міської ради №13 від 26.02.2018 року, міської лікарні №127 від 27.02.2018 року, відділу культури №01-29/91 від 26.02.2018 року та територіального центру  №10 від 16.01.2018 року, Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести зміни та доповнення до рішення міської ради №1 від 10.01.2018 року «Про приведення бюджету міста Новодністровськ на 2018 рік у відповідність із законодавством», а саме:

1.1 Пункт  7 викласти в наступній редакції:

«7. Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду міського бюджету на 2018 рік за їх економічною  структурою:

• оплата праці працівників бюджетних установ;
  • нарахування на заробітну плату;
  • придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
  • забезпечення продуктами харчування;
  • оплата комунальних послуг та енергоносіїв;
  • поточні трансферти населенню;
  • поточні трансферти місцевим бюджетам;

1.2 Пункт 13 викласти в наступній редакції

«13. Відповідно до статті 108 Бюджетного кодексу України надати право виконавчому комітету в особі міського голови у міжсесійний період збільшувати (зменшувати) обсяги доходної та видаткової частин міського бюджету в разі надання, збільшення (зменшення) обсягів міжбюджетних трансфертів з Державного бюджету України, обласного бюджету, здійснювати їх врахування та розподіл (перерозподіл) між головними розпорядниками коштів міського бюджету за погодженням із постійною депутатською комісією з питань планування бюджету, фінансів та економічного розвитку з послідуючим затвердженням на сесії міської ради.

1.3 . Вилучити пункт 22.

1. Внести зміни в додаток № 1, 2 та 3.
  2. Установити профіцит загального фонду міського бюджету в сумі           20 000 грн., напрямом використання якого визначити передачу коштів із загального фонду міського бюджету до спеціального фонду міського бюджету (бюджет розвитку) згідно з додатками 2 і 5.
  3. Установити дефіцит спеціального фонду міського бюджету в сумі      219 709,76 грн., джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду міського бюджету до спеціального фонду міського бюджету (бюджет розвитку) в сумі 20 000грн. та вільний залишок коштів на початок року по бюджетних установах  в сумі 199 709,76 грн. згідно з додатками 2 та 5.
  4. Затвердити зміни до переліку місцевих (регіональних) програм, які фінансуються за рахунок коштів міського бюджету у 2018 році згідно додатку 3.
  5. Кошти спеціального фонду (бюджету розвитку) направити на фінансування видатків згідно додатку 4.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на фінансове управління міської ради (Ферсанова В.І.) та постійну депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів та економічного розвитку      (Манаскуров І.В.).

Міський голова (підпис є) А.Болдашев

Згідно