Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Новодністровської міської ради №10 від 25 січня 1995 року

Копія

Новодністровська міська рада

Сорок девʼята сесія VIІ скликання

29 березня 2018 р. №70 м. Новодністровськ

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.19 Закону України «Про землеустрій», розглянувши заяву громадянина Жбанкова Леоніда Кириловича про внесення змін до рішення виконавчого комітету Новодністровської міської ради №10 від 25.01.1995р., Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести зміни в підпункт 42 пункту 1 списку членів с/т «Проходчик» затвердженого рішенням виконавчого комітету Новодністровської міської ради №10 від 25.01.1995 року «Про надання земельних ділянок у власність» в частині прізвища, імені, по батькові та адреси, виклавши його в такій редакції:

п.1. Передати безоплатно у приватну власність земельні ділянки для ведення садівництва громадянам:

Садівниче товариство «Проходчик»

Прізвище, ім’я, по батькові Адреса Площа
42 Жбанков Леонід Кирилович м. Новодністровськ,

м-н. «Сонячний»,

буд.17, кв. 32

0,06
  1. Призначити відповідальним за виконання даного рішення начальника відділу земельних ресурсів та екології.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову та постійну комісію з питань будівництва та врегулювання земельних відносин.

Міський голова (підпис є) А.Болдашев

Згідно