Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Новодністровської міської ради №43 від 22 березня 1995 року

Копія

Новодністровська міська рада

Сорок девʼята сесія VIІ скликання

29 березня 2018 р. №79 м. Новодністровськ

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.19 Закону України «Про землеустрій», розглянувши заяву громадянина Бордюжана Віктора Олексійовича про внесення змін до рішення виконавчого комітету Новодністровської міської ради №43 від 22.03.1995р., Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести зміни в підпункт 3 пункту 1 списку членів с/т «Лісне» затвердженого рішенням виконавчого комітету Новодністровської міської ради №43 від 22.03.1995 року «Про надання земельних ділянок у власність» в частині прізвища, імені, по батькові та в назві садівничого товариства, виклавши його в такій редакції:

п.1. Передати безоплатно у приватну власність земельні ділянки для ведення садівництва громадянам:

Садівниче товариство «Лісовий»

Прізвище, ім’я, по батькові Садівниче товариство Адреса Площа
3 Бордюжан Віктор Олексійович Лісовий м. Новодністровськ,

м-н. «Сонячний»,

буд.16, кв. 36

0,055
  1. Призначити відповідальним за виконання даного рішення начальника відділу земельних ресурсів та екології.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову та постійну комісію з питань будівництва та врегулювання земельних відносин.

Міський голова (підпис є) А.Болдашев

Згідно