Про виконання Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації на території м. Новодністровськ на 2016-2017роки

Копія

Новодністровська міська рада

Сорок девʼята сесія VIІ скликання

29 березня 2018 р. №67 м. Новодністровськ

Відповідно до п.16 ч.1 ст.43 «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Новодністровської міської ради №334 від 04.11.2016р. «Про затвердження міської Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації на території м. Новодністровськ на 2016-2017 роки», №385 від 12.12.2016р. «Про внесення змін до Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації на території м. Новодністровськ на 2016-2017 роки», заслухавши інформацію про виконання Програми, Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити звіт про виконання Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації на території м. Новодністровськ на 2016-2017 роки (додається).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Гінгуляка.

Міський голова (підпис є) А.Болдашев

Згідно

Секретар міської ради Н.Кримняк

до рішення міської ради

від 29 березня 2018р.№67

Звіт

Рішенням двадцять першої сесії VII скликання №334 від 04.11.2016р. затверджено Програму розроблення (оновлення) містобудівної документації на території м. Новодністровськ на 2016-2017роки. Програма спрямована на вирішення питання забезпеченості містобудівною документацією для сталого соціально-економічного розвитку міста та визначення режиму використання його територій.

У 2016р. розроблено наступні проекти містобудівної документації:

1. Детальний план частини території мікрорайону «Дністер» м.Новодністровськ, який визначає основні напрямки розвитку виробничої території, зокрема – індустріального парку м.Новодністровськ. Розвиток та забудова даної території дасть можливість створенню нових робочих місць на території міста.

Виконавець:  ПП «Територіальне планування».

Вартість робіт: 193 тис. грн.

1. Детальний план території лісопаркової зони м. Новодністровськ, який уточнює територіальні ресурси для планування багатофункціонального загальноміського парку. Розроблення даної документації визначає основні напрямки розвитку та організації рекреаційної частини міста: міського парку.

Виконавець:  ПП «Територіальне планування».

Сума: 99,9 тис. грн.

1. Схема розміщення тимчасових споруд в мікрорайонах «Діброва» та «Сонячний» м.Новодністровськ, згідно якої визначаються місця розташування тимчасових споруд для ведення підприємницької діяльності на території житлових мікрорайонів міста з урахуванням вимог будівельних, санітарно-гігієнічних норм та інших обмежень. Розроблення схеми сприяє розвитку малого та середнього підприємництва, створенню економічної конкуренції та нових робочих місць на території міста.

Виконавець: УДПІ«УКРМІСЬКБУДПРОЕКТ».

Сума: 89,61 тис. грн.

Таким чином у 2016 році освоєно 382,51 тис. грн.

У 2017 році передбачені програмою кошти не використовувалися.

Начальник відділу

містобудування та архітектури (підпис є) М.Черватюк