Про виконання заходів по Програмі організації громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру у місті Новодністровськ на 2017 рік за 2017 рік

Копія

Новодністровська міська рада

Сорок девʼята сесія VIІ скликання

29 березня 2018 р. №66 м. Новодністровськ

Відповідно до п.22 ч.1 ст.26, п.п.7 ч.2 п.1 ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення сесії Новодністровської міської ради №379 від 12.12.2016 року «Про затвердження Програми організації громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру у місті Новодністровськ на 2017 рік» та з метою подальшого забезпечення соціальної підтримки населення міста Новодністровськ, Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити звіт про виконання Програми організації громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру у місті Новодністровськ на 2017 рік за 2017 рік (додаток 1).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову комісії з припинення юридичної особи Новодністровського МЦЗ Вовківську В.Д. та комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, побутового обслуговування населення (Приступа Л.О.).

Міський голова (підпис є) А.Болдашев

Згідно

Секретар міської ради Н.Кримняк

до рішення міської ради

від 29 березня 2018 року №66

Звіт про виконання заходів по Програмі організації громадських

робіт та інших робіт тимчасового характеру у

місті Новодністровськ на 2017 рік за 2017 рік

Рішенням сесії Новодністровської міської ради №379 від 12.12.2016 року було затверджено Програму організації громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру у місті Новодністровськ на 2017 рік, якою визначено об’єкти, на яких можуть організовуватись громадські роботи та роботи тимчасового характеру, об‘єми  та джерела фінансування таких робіт.

Для організації та проведення громадських робіт за 2017 рік було використано 138,780 тисяч гривень, кошти профінансовано на паритетних умовах, тобто 69,39 тисяч гривень з міського бюджету та 69,39 тисяч гривень з коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, з них за видами робіт:

• благоустрій та озеленення території м. Новодністровськ, кладовища, зон відпочинку, придорожніх смуг, очищення прибережних смуг вздовж р. Дністер від забруднення побутовим та промисловим сміттям,  тощо, приймали участь 48 осіб, використано 89,4 тисяч гривень: по 44,7 з міського бюджету та ФЗДССВБ;
  • підсобні роботи з упорядкування документації міського архіву, приймали участь 1 особа,  використано 4,18 тисяч гривень: по 2,09 тисяч гривень з міського бюджету та ФЗДССВБ;
  • інформування населення стосовно порядку отримання соціальних послуг та допоміжні  роботи у сфері соціального захисту населення, приймали участь 6 осіб, використано 23,4 тисяч гривень: по 11,7 тисяч гривень з міського бюджету та ФЗДССВБ;
  • Підсобні та ремонтні роботи при проведенні ремонту об’єктів культури, приймали участь 6 осіб,  використано 21,8 тисяч гривень: по 10,89 тисяч гривень з міського бюджету та ФЗДССВБ.

Для проведення тимчасових робіт на підприємствах, установах, організаціях міста за 2017 рік було використано 286,119 тисяч гривень. До тимчасових робіт залучено 85 осіб, заробітна плата тимчасових працівників відшкодовується за рахунок роботодавця, який організовує такі роботи.

Громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру є видом суспільно  корисних оплачуваних робіт в інтересах міста та задовольняють суспільні потреби жителів міста, слугують додатковим  стимулювання мотивації людей до праці, матеріальної підтримки безробітних, зареєстрованих в Новодністровському міському. Виконання зазначених  робіт на об’єктах бюджетної сфери заощаджує кошти місцевого бюджету, оскільки фінансування проводиться на паритетних засадах.

Голова комісії з припинення юридичної особи

Новодністровського МЦЗ (підпис є) В.Вовківська

Згідно