Копія

Новодністровська міська рада

П’ятдесята сесія VIІ скликання

05 квітня 2018 р. №88 м. Новодністровськ

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011р. №560 «Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» та враховуючи експертний звіт від 06.10.2017 №04-07-1216 року щодо розгляду проектної документації в частині міцності, надійності, довговічності та кошторисної частини по робочому проекту «Нове будівництво поля для гри в міні-футбол в Новодністровській міській гімназії міста Новодністровськ Чернівецької області з подальшим облаштуванням зони благоустрою», Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Скасувати рішення Новодністровської міської ради №45 від 22.02.2018р.
  2. Затвердити проектно-кошторисну документацію «Нове будівництво поля для гри в міні-футбол в Новодністровській міській гімназії міста Новодністровськ Чернівецької області з подальшим облаштуванням зони благоустрою» загальною кошторисною вартістю 2780,719 тис. грн. (два мільйони сімсот вісімдесят тисяч сімсот дев’ятнадцять гривень), в тому числі:

– будівельні роботи – 2201,450 тис. грн. (два мільйони двісті одна тисяча чотириста п’ятдесят гривень);

– інші витрати – 579,269 тис. грн. (п’ятсот сімдесят дев’ять тисяч двісті шістдесят дев’ять гривень).

1. Контроль за виконання даного рішення покласти на міського голову та комісію з питань планування бюджету, фінансів та економічного розвитку.

Міський голова (підпис є) А.Болдашев

Згідно