Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Копія

Новодністровська міська рада

Сорок девʼята сесія VIІ скликання

29 березня 2018 р. №76 м. Новодністровськ

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.19 Закону України „Про землеустрій”, розглянувши заяву громадянина Руснака Дмитра Миколайовича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництва, Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0600га для індивідуального садівництва в с/т «Калина» м. Новодністровськ, Чернівецької області громадянину Руснаку Дмитру Миколайовичу. Кадастровий номер земельної ділянки 7310600000:01:008:0310.
  2. Зобов’язати громадянина Руснака Дмитра Миколайовича провести реєстрацію свого права на земельну ділянку в Державному реєстрі речових прав, протягом двох місяців.
  3. Призначити відповідальним за виконання даного рішення начальника відділу земельних ресурсів та екології.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову та постійну комісію з питань будівництва та врегулювання земельних відносин.

Міський голова (підпис є) А.Болдашев

Згідно