Про затвердження звіту директора Територіального центру соціального обслуговування у м.Новодністровськ про проведену роботу на території КП «Лісова казка» та затвердження Плану заходів по відновленню його матеріально-технічної бази, її ефективного використання

Копія

Новодністровська міська рада

Сорок девʼята сесія VII скликання

29 березня 2018 року №57 м. Новодністровськ

Відповідно до ст.25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Новодністровська міська рада,

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити звіт директора Територіального центру соціального обслуговування у м.Новодністровськ про проведену роботу на території КП «Лісова казка».
  2. Затвердити План заходів по відновленню матеріально-технічної бази КП «Лісова казка» на 2018-2020 роки.
  3. Зобов’язати директора Територіального центру соціального обслуговування у м.Новодністровськ Ротаря Ю.С. розробити Програму відновлення матеріально-технічної бази КП «Лісова казка» та її ефективного використання на 2019-2021 роки та винести її на розгляд сесії Новодністровської міської ради, яка відбудеться у червні 2018 року.
  4. Призначити відповідальним за виконання даного рішення директора територіального центру соціального обслуговування у м.Новодністровськ.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови (Гінгуляка О.М.) та комісію з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, соціального захисту населення та духовного відродження.

Міський голова (підпис є) А.Болдашев

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

рішенням міської ради

від 29 березня 2018 р.№57

З В І Т

на території КП «Лісова казка»

У зв’язку із усним запитом депутата Новодністровської міської ради Цимбалюк Н.О. щодо надання інформації про стан справ та проведеної роботи у переданому таборі КП «Лісова казка» на баланс Територіального центру соціального обслуговування у м.Новодністровськ» відповідно рішення сесії Новодністровської міської ради № 133 від 22.06.2017 р. «Про передачу майна з балансу КП «Новодністровський житловик».

п.2 вищезгаданого рішення, щодо зобов’язання забезпечення збереження майна установи: збереження забезпечується 4 (чотирма) сторожами, які уведені в штатний розпис Територіального центру та утримуються нашою установою.

Для забезпечення ефективного використання майна та його утримання неможливе без виділення та вкладення коштів. В першу чергу, необхідно забезпечити відновлення електропостачання, водопостачання та водовідведення на території табору шляхом повної заміни труб, проводів, встановлення трансформаторної підстанції. На даний час розроблений План заходів по  відновленню матеріально-технічної бази КП «Лісова казка» та її ефективне використання на 2018-2020 роки (додаються).

Але, навіть без виділення та надання додаткових коштів на утримання додаткової дільниці, якою зараз є КП «Лісова казка», Територіальним центром соціального обслуговування у м.Новодністровськ, шляхом мінімального залучення позаштатних робітників та коштів установи, було проведено такі види робіт:

• вирубка чагарників площею 4 га;
  • косіння трави на всій території табору площею 4 га ;
  • косіння стадіону;
  • корчування дерев та чагарників на території бувшого стадіону;
  • прибирання території та вивіз сміття об’ємом 20м3;
  • прибирання та прочистка 5 вбиралень на території «Лісова казка»;
  • відновлення та прочистка очисних споруд, приямків;
  • прочистка та дезинфекція вапном каналізаційних колодязів та криниці;
  • відновлення та чищення ємності для води в кількості  3 штук та їх дезінфекція;
  • прибирання та приведення до ладу дерев’яних будинків;
  • усунення наслідків буревію: спилювання зламаних дерев та гілля;
  • відновлення вуличного освітлення на всій території табору;
  • відновлення електрозабезпечення у 3 (трьох) будиночках;
  • ремонт підвалу: заміна дверей, побілка;
  • прибирання їдальні;
  • відновлення металевих ліжок шляхом зварювання;
  • зварено 2 (дві) металеві пічки для приготування їжі на твердому паливі;
  • ремонт покрівлі над БК і складським приміщенням (розважальний майданчик) та на 5 (п’яти) будиночках шляхом заміни побитого шифера площею 83,5 кв.м.;
  • фарбування дверей у їдальні, підвалу, будиночків.

Директор територіального центру (підпис є) Ю.Ротар

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

рішенням міської ради

від 29 березня 2018 р.№57