Громадська ініціатива в дії

Започаткована громадська ініціатива в рамках проекту “Створи своє майбутнє” зі створення спортивного клубу «Смарт Спорт» розвивається та впевнено крокує вперед. Так у спортивному комплексі м.Новодністровськ відкрився ще один зал для оздоровлення новодністровців. Передбачається, що в новому залі працюватимуть три секції: йоги ‑ для дорослих, «Казкова фізкультура» ‑ для діток від 5 до 8 років та для людей зрілого віку – секція «Усвідомлюй рухи власного тіла». Тренерами в них будуть Муляр Марина і Скрипник Павло. Про це повідомила першим бажаючим записатися до секцій голова ГО «Фізкультурно-спортивний клуб Новодністровськ», Анна Піжевська під час урочистого відкриття залу. Аня також повідомила, що відкриття вже другого тренувального залу – це результат підписаного в грудні минулого року меморандуму про співпрацю між Новодністровською міською радою, Громадською організацією «Фізкультурно-спортивний клуб Новодністровськ», комунальною установою «ДЮСШ в м. Новодністровськ», Благодійною організацією «Смарт Ангел» та відділом молоді спорту міської ради. Першим, як уже повідомлялось, запрацював бійцівський зал. Це було наприкінці січня. А 20 квітня відкрився новий зал.

Міський голова Анатолій Болдашев привітав присутніх з приємною подією та відзначив, що громадські ініціативи, які запрацювали у галузі спорту, ‑ це потужний фактор розвитку цієї важливої сфери життєдіяльності громади. Тому влада їх неодмінно буде всіляко підтримувати. Таких же ініціатив очікується і в інших галузях від інших громадських організацій.

Після перерізання символічної стрічки гостей запросили до зали, де тренери коротко ознайомили присутніх з основними аспектами майбутніх занять.