У холі міської ради презентована незвичайна експозиція

Чудові вироби, що символізують Великодні свята тішать очі працівників та відвідувачів Новодністровської міської ради. На імпровізованому дереві та поруч з ним розцвіли чудові роботи вихованців фактично усіх гуртків Будинку дитячої творчості. Директор цього закладу Наталія Глушко пояснила, що напередодні Великодня діти з ентузіазмом відгукнулися на пропозицію взяти участь в фестивалі-конкурсі «Розквітай, писанко!», який проходив з ініціативи Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації.

І гуртківці, кожен у своїй специфічній формі, створили таке великоднє диво. Писанки з бісеру і соломки, вишиті роботи, витвори з ниток, квітів, тканин і ще з багато чого – так вихованці Будинку дитячої творчості під керівництвом керівників гуртків продемонстрували не лише власну майстерність, набуту в стінах закладу, а й прихильність до національних традицій і звичаїв рідного народу. Ця експозиція вже побувала в обласному центрі, а тепер дарує натхнення і гарний настрій новодністровцям. А ще, каже Наталія Григорівна, вона нагадуватиме, що вітання «Христос воскрес!» актуальне до свята Вознесіння Господнього, яке в цьому році відзначатиметься 17 травня.