Шановні новодністровці!

Цими світлими травневими днями Україна відзначає День пам’яті та примирення і вже 73-ю річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Маємо чітке усвідомлення того, що найдорожчим для нас є мир і перемога над ворогом, який зневажає нашу Батьківщину, віру, культуру і право на життя та свободу.

На превеликий жаль, серед нас залишилося дуже мало тих людей, які боронили Батьківщину на фронтах Другої світової. Але перед всіма ними схиляємо голови за мужність, стійкість і відвагу. За те, що вистояли, вижили, перемогли. За те, що відбудували країну в повоєнний час. Ваше ставлення до ратного і громадського обов`язку – це високий взірець для наслідування.

Зокрема і для тих наших воїнів, які ціною власного життя сьогодні захищають незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах. Завойована старшим поколінням перемога надихає на нові звершення, зміцнює дух, допомагає долати труднощі та впевнено будувати майбуття.

Сердечно бажаємо всім нам миру і злагоди, доброго здоров’я, щасливих і довгих літ життя, добробуту і благополуччя кожній родині. Нехай на нашій землі знову запанує мир та спокій, а у серцях ніколи не згасає вогник надії!

Міський голова Анатолій Болдашев

Секретар міської ради Наталія Кримняк