«Дністровська ГАЕС» – володар відкритого кубка м.Новодністовськ з футзалу!

За сприяння Новодністровської міської ради, ГСО «Новодністровська міська федерація футболу» та фізичної особи – підприємця Маслюка Дениса В’ячеславовича в період з 15 по 29 квітня 2018 року пройшов відкритий Кубок м.Новодністровськ з футзалу.

Як повідомлялося раніше, заявки на участь у Кубку подали 12 команд. Ігри стартували з 1/8 фіналу та проводились за олімпійською системою розіграшу змагань.

До 1/4 фіналу автоматично потрапили 4 команди, які посіли найвищі місця в Чемпіонаті міста Новодністровськ з футзалу «Ліга Віза Центр». Це: «Кристал» с.Кормань, «Дністровська ГАЕС» м.Новодністровськ, ФК «Грубна» та «Віза Центр» с.Білоусівка. До них за результатами ігор 1/8 фіналу приєднались футзальні колективи «Ожеве», «Коболчин», «Нова Ушиця» та новодністровська «Ласка». В напружених матчах чвертьфіналу визначились півфіналісти, які в подальшому і розіграли історичний перший Кубок м.Новодністровськ з футзалу.

В неділю 29 квітня відбулись півфінальні ігри та фінал відкритого Кубка. В двох півфіналах «Дністровська ГАЕС» перемогла ФК «Ожеве» з рахунком 6:3, а футзальний колектив «Віза Центр» с.Білоусівка здобув перемогу в матчі проти ФК «Нова Ушиця» 12:6. Якщо півфінали пройшли в досить спокійній обстановці, то фінальна зустріч виявилась непередбачуваною, драматичною та досить скандальною.

Напруга не спадала протягом всього матчу. «Дністровська ГАЕС» та «Віза Центр» проявили непохитну стійкість, гарну комбінаційну гру і не поступалися одна одній. Емоції вирували не тільки на футзальному паркеті, а й поза ним. І лише пенальті, пробите на останній хвилині матчу командою «Дністровська ГАЕС», поставило переможну крапку в цій видовищній грі.

Футзальна команда «Дністровська ГАЕС» (капітан Олександр Бурлака, тренер Василь Шевчук, представник Дмитро Клімов) отримала довгоочікувану перемогу та заслужено здобула перший Кубок м.Новодністровськ з футзалу!

Ми пишаємось тим, що переможний Кубок залишився у місті!