ОГОЛОШЕННЯ(Конкурсного добору на посади керівників закладів культури міста)

Відділ культури Новодністровської міської ради оголошує про персональний склад конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посади керівників закладів культури міста (розпорядження міського голови від 08.05.2018р. № 110/ О -р «Про утворення конкурсної комісії із проведення конкурсного  добору на посади керівників закладів культури»).

На виконання Закону України від 28.01.2016р. № 955-УІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», наказу Міністерства культури України від 31.05.2016р. № 380 «Про затвердження положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника державного закладу культури, що належить до сфери управління Міністерства культури України», Положення «Про порядок призначення керівників закладів культури, що перебувають у власності територіальної громади міста», затвердженого рішенням двадцятої сесії сьомого скликання від 22.09.2016 року № 267, у зв’язку з відсутністю кандидатів від трудового колективу для включення в склад конкурсної комісії, затверджено персональний склад конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посади керівників закладів культури міста:

Козак Микола Андрійович – заступник міського голови.

Присакар Альона Анатоліївна – начальник відділу культури.

Ленькова Олеся Олексіївна – начальник відділу з питань кадрової роботи.

Мариняк Сергій Петрович – депутат міської ради.

Козак Лариса Василівна – директор гімназії, член виконавчого комітету.

Бойко Марина Василівна – головний спеціаліст відділу культури, секретар комісії (без права голосу).

Конкурсній комісії доручено забезпечити проведення конкурсного добору на посади керівників закладів культури, згідно з чинним законодавством України.

Контроль за виконанням даного розпорядження міський голова залишив за собою.