В єдності – успіх громади

На території стадіону ЗОШ ІІ – ІІІ ступенів вже тривають роботи зі встановлення спортивного майданчика від Фонду Кличко. Отримати його вдалося завдяки перемозі в проекті «Клич друзів – граймо разом», який щороку оголошується Фондом. Мета проекту – залучити до занять спортом якомога більше дітей «Аби діти займалися спортом та вели здоровий спосіб життя, їм необхідні відповідні умови. Klitschko Foundation за відкритим конкурсом встановлює сучасні спортивні майданчики на території шкіл, що сприяє розвитку спортивної інфраструктури міст та сіл по всій Україні»,‑ так зазначено на офіційному сайті Фонду Кличко.

Добитися позитивного результату вдалося спільним зусиллям багатьох людей – і дорослих, і дітей. Все розпочалося з міської ради, точніше з відділу інвестицій та енергоефективності. Спеціаліст цього відділу Георгій Остафій розповів, що інформація про оголошений Фондом конкурс була отримана лише за чотири дні до його завершення. А згідно із вимогами проекту, зробити потрібно було дуже багато. Тому всі активно включилися в роботу.

Велика вдячність спеціалісту МЦФЗН «Спорт для всіх» Ірині Шундрій за оперативне та грамотне заповнення анкети. Подяка директорам усіх шкіл нашого міста, які не просто вболівали за справу, а й організовували учнів, що, у свою чергу, також проявили неабияку зацікавленість та активність. В цьому ракурсі особливо відзначився Денис Лінник. Не залишилися осторонь і випускники наших шкіл, які самі підтримують спорт – Антону Бізюкову та Євгенію Чекамову Спільними зусиллями було записано і змонтоване відеозвернення з чотирьох локацій міста, зокрема з даху дев’ятиповерхівки, з берега Дністра та біля знаку «Новодністровськ». Воно було розміщене на всіх доступних платформах, в тому числі і в соцмережах. Можливо, саме це проникливе відео від дітей та молоді і відіграло вирішальну роль у прийнятті позитивного для нас рішення. Адже, незважаючи на потужну підтримку новодністровців, що відгукнулися на наше прохання зареєструватися і проголосувати за проект у Новодністровську, голосів було не так багато, як у інших. Воно й не дивно, адже ми змагалися з великими містами, обласними центрами, мільйонниками. До речі, приємно відзначити, що участь у голосуванні взяло багато новодністровців, які проживають за межами міста, і навіть закордоном. Це свідчить, що вони справді вболівають за рідне місто.

І результати конкурсу підтвердили, що в єдності – сила громади. А на території стадіону ЗОШ ІІ – ІІІ ступенів – новенький спортивний майданчик, яскрава окраса міста і зручне обладнання для занять спортом.