Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів

Копія

Новодністровська міська рада

П’ятдесят перша сесія VІІ скликання

26 квітня 2018 р. №103 м. Новодністровськ

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.1 ст.116, ст.ст. 118,122 Земельного кодексу України, ст.19 Закону України «Про землеустрій», розглянувши заяву громадянки Лазаренко Світлани Миколаївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів, Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Скасувати пункт 2 рішення Новодністровської міської ради від 29.12.2011 року за №237 «Про внесення змін до рішень міської ради та виконавчого комітету».
  2. Дати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів, громадянці:

П.І.Б. Адреса

реєстрації заявника

Назва товариства,

№ споруди

Орієнтовна площа, га Підстава
1. Лазаренко Світлана Миколаївна м. Новодністровськ,

м-н. «Лісовий»,

буд.1, кв.39

г/т

«Лісний»,

0,0070 Заява № 378

від

22.03.2018 р.

1. Зобов’язати громадянку Лазаренко Світлану Миколаївну подати проект на затвердження міській раді, згідно чинного законодавства.
  2. Призначити відповідальним за виконання даного рішення начальника відділу земельних ресурсів та екології.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову та постійну комісію з питань будівництва та врегулювання земельних відносин.

Секретар міської ради Н.Кримняк