Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки

Копія

Новодністровська міська рада

П’ятдесят перша сесія VІІ скликання

26 квітня 2018 р. №109 м. Новодністровськ

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.19,56 Закону України «Про землеустрій», враховуючи рішення Ново дністровської міської ради від 27.03.2017р. за №61 та розглянувши заяву в.о. головного лікаря Новодністровської міської лікарні про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл Новодністровській міській лікарні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 1,9309га, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги, яка розташована за адресою: м.Новодністровськ, м-н «Сонячний».
  2. Зобов’язати Новодністровську міську лікарню подати технічну документацію на затвердження міській раді, згідно чинного законодавства.
  3. Призначити відповідальним за виконання даного рішення начальника відділу земельних ресурсів та екології.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову та постійну комісію з питань будівництва та врегулювання земельних відносин.

Секретар міської ради Н.Кримняк