Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Копія

Новодністровська міська рада

П’ятдесят перша сесія VІІ скликання

26 квітня 2018 р. №105 м. Новодністровськ

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.19 Закону України «Про землеустрій», розглянувши клопотання директора ТОВ «Промінь» про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл ТОВ «Промінь» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0973га, що перебувають в постійному користуванні (державний акт на право користування землею І-ЧВ №001295) – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (03.07), яка розташована за адресою: м. Новодністровськ, мікрорайон «Діброва».
  2. Призначити відповідальним за виконання даного рішення начальника відділу земельних ресурсів та екології.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову та постійну комісію з питань будівництва та врегулювання земельних відносин.

Секретар міської ради Н.Кримняк