Про передачу в оренду земельної ділянки

П’ятдесят перша сесія VІІ скликання

26 квітня 2018 р. №112 м. Новодністровськ

Про передачу в оренду земельної ділянки

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.93, п.1. ст.122,ст.123 Земельного кодексу України, ст.6 Закону України «Про оренду землі», розглянувши заяву фізичної особи – підприємця Гнатюка Володимира Анатолійовича про передачу в оренду земельної ділянки, Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Передати в оренду фізичній особі – підприємцю Гнатюку Володимиру Анатолійовичу земельну ділянку площею 0,3083га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за адресою: м-н «Дністер», квартал 22, м. Новодністровська Чернівецької області терміном на 49 років. Кадастровий номер: 7310600000:01:022:0002.
  2. Встановити фізичній особі – підприємцю Гнатюку Володимиру Анатолійовичу плату за земельну ділянку площею 0,3083га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за адресою: м-н «Дністер», квартал 22, м. Новодністровськ Чернівецької області у розмірі 4% від нормативно-грошової оцінки земельної ділянки, відповідно до «Положення про оренду земельних ділянок у м. Новодністровськ та порядок встановлення орендної плати за землю».
  3. Зобов’язати фізичну особу – підприємця Гнатюка Володимира Анатолійовича в місячний термін укласти договір оренди землі та провести його державну реєстрацію.
  4. Зобов’язати фізичну особу – підприємця Гнатюка Володимира Анатолійовича в місячний термін в повному обсязі сплатити плату за користування земельною ділянкою з моменту державної реєстрації права власності нерухомого майна (05.06.2015р.).
  5. Зобов’язати фізичну особу – підприємця Гнатюка Володимира Анатолійовича використовувати земельну ділянку з дотриманням чинного законодавства.
  6. Призначити відповідальним за виконання даного рішення начальника відділу земельних ресурсів та екології.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову та постійну комісію з питань будівництва та врегулювання земельних відносин.

Секретар міської ради Н.Кримняк