Про передачу в оренду земельної ділянки

Копія

Новодністровська міська рада

П’ятдесят перша сесія VІІ скликання

26 квітня 2018 р. №116 м. Новодністровськ

Про передачу в оренду земельної ділянки

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.93, п.1. ст.122,ст.123 Земельного кодексу України, ст.6 Закону України «Про оренду землі», розглянувши заяву ТОВ «Будмонтажсервіс 1» про передачу в оренду земельної ділянки, Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Скасувати п.п.2,3 рішення Новодністровської міської ради від 24.11.2016 року за №366 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «Промбудмеханізація»».
  2. Передати в оренду ТОВ «Будмонтажсервіс 1» земельну ділянку площею 1,3049 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств, за адресою: мікрорайон «Транспортний», 13, м. Новодністровська Чернівецької області терміном на 49 років. Кадастровий номер: 7310600000:01:014:0211.
  3. Встановити ТОВ «Будмонтажсервіс 1» плату за земельну ділянку площею 1,3049 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств, за адресою: мікрорайон «Транспортний», 13, м. Новодністровська Чернівецької області у розмірі 3% від нормативно-грошової оцінки земельної ділянки, відповідно до «Положення про оренду земельних ділянок у м. Новодністровськ та порядок встановлення орендної плати за землю».
  4. Зобов’язати ТОВ «Будмонтажсервіс 1» в місячний термін укласти договір оренди землі та провести його державну реєстрацію.
  5. Зобов’язати ТОВ «Будмонтажсервіс 1» в місячний термін в повному обсязі сплатити плату за користування земельною ділянкою з 01.01.2018р. до дати укладання договору оренди землі.
  6. Зобов’язати ТОВ «Будмонтажсервіс 1» використовувати земельну ділянку з дотриманням чинного законодавства.
  7. Призначити відповідальним за виконання даного рішення начальника відділу земельних ресурсів та екології.
  8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову та постійну комісію з питань будівництва та врегулювання земельних відносин.

Секретар міської ради Н.Кримняк