Про припинення дії договору оренди землі за взаємною згодою сторін з ТОВ «Стімекс Ойл»

Копія

Новодністровська міська рада

П’ятдесят перша сесія VІІ скликання

26 квітня 2018 р. №104 м. Новодністровськ

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.93, п.1. ст.122, ст.123, п.е. ст.141 Земельного кодексу України, ст.6 Закону України «Про оренду землі», розглянувши заяву ТОВ «Стімекс Ойл» про припинення договору оренди землі, Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Достроково припинити за взаємною згодою сторін дію договору оренди землі площею 0,1500га за кадастровим номером 7310600000:01:028:0001 зареєстрованого в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права за №429933873106 від 13.08.2014р. між міською радою та ТОВ «Стімекс Ойл».
  2. Зобов’язати ТОВ «Стімекс Ойл» в повному обсязі сплатити плату за користування земельною ділянкою, згідно договору до дати реєстрації угоди про розірвання договору.
  3. Зобов’язати ТОВ «Стімекс Ойл» передати міській раді земельну ділянку, згідно акту прийому-передачі.
  4. Призначити відповідальним за виконання даного рішення начальника відділу земельних ресурсів та екології.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову та постійну комісію з питань будівництва та врегулювання земельних відносин.

Секретар міської ради Н.Кримняк